Мене звати Заводько Дмитро, я вчусь в 11 класі онлайн зі своєю школою з Бердянська.
Хоч там і були профорієнтаційні класні години, але там все одно не було такого аналізу та допомоги від інших як на Дженерейшн. Через це мені неможливо було вирішити своє майбутнє, але раптом я знайшов для себе цей проєкт. Спочатку мене лякало те, що тут буде не цікаво та інформація буде така сама як і на класних годинах, але такого не сталося. Ми всі вже стали дружньою командою і кожен знайшов собі друзів. Важко було на перших темах, тому що я був дуже замкнутим через навчання та сидіння вдома, і я не мав можливості назвати свої навички та інтереси. Я їх просто не мав, тому що в мене в думках були тільки ігри. Через цей проєкт в мене зʼявляється більше мотивації пізнавати нове та пробувати те, чого раніше не пробував. Дженерейшн дає мені багато можливостей та мрій на майбутнє.
Наразі моя короткострокова ціль -це подолати мою лінь, тому що тільки вона мені заважає мені досягати успіхів. Вже я маю декілька професій на вибір, і до кінця лютого я впевнений у тому, що я точно побудую свої карʼєрні сходинки разом з тренером та командою. Дуже радий, що цей проєкт націлений не тільки на роботу, але й на наш настрій. Тренер та координаторка радують нас подарунками, наклейками та смачними булочками :). Ця атмосфера дуже приваблює мене, тому я пройду цей шлях і не покину цей проєкт.
Моя велика мрія- це повернутись в своє рідне місто, хочаб на один день, і побачити своїх бабусь та дідусів.
Та мати змогу забезпечити комфортне майбутнє не тільки собі, а й всій моїй сімʼї, вони заслуговують цього.