Scroll to top
© 2021 GENERATION

Єгор, 15 років

Святий Миколай+

Єгор, 15 років

Дитина з родини з фінансовими складнощами

“Для мене найкрутіший момент у Generation — фотосесія і знайомство з фотографом. Дуже круто пройшла фотосесія, мені дуже сподобався фотограф. Арзи в цей день була яскрава і тепла, це дуже приємно. Напевно, це був якийсь переломний момент, і я побачив у всіх людях дуже багато світла, більше, ніж мені здавалось на старті. Це щастя, коли до тебе ставляться з теплом.

На фотосесії я точно зрозумів, що я тут вже свій.

Відчуття “свій” є, звичайно, і в моїй сім’ї. З мамою я говорю абсолютно про все і завжди. Вона завжди знає, де я і все про мене. З татом люблю обговорювати чоловічі теми, автомобілі. також з мамою обговорюємо все, що пов’язано з грошима. Пам’ятаю, як мені в дитинстві не вистачило грошей на іграшку, і після того я став робити все, щоб самостійно заробляти гроші. Коли я не отримав іграшку, я чітко пам’ятаю, як я втратив емоції з цією іграшкою. В дитинстві я, до речі, робив поробки, завжди старався радувати маму.

Взагалі я не вмію робити подарунки, зараз я вчусь давати свої емоції і не тільки пов’язані з грошима. В нашій сім’ї є традиція подарунків:) Взагалі дівчатам легше робити подарунки. До речі, собі я подарунки роблю рідко й мало. Для себе мені часто щось жалко. А для дівчат не жалко 🙂

Цей проєкт для мене цінний тим, що тут я знайшов однодумців свого віку. Я за духом підприємець, і багато спілкуюсь з людьми, що старші за мене. З однолітками у школі мені нецікаво, а у Generation мене оточують замотивовані та цікаві одногрупники.

У майбутньому я дуже хочу займатися будівництвом і тут батьки мені точно показують, що не страшно помилятися, важливо аналізувати інформацію і рухатися далі. Мені подобається благодійність. Але тут важливо спочатку заробити гроші, а потім дозволити собі і своїм фінансам передавати їх благодійності.”

Post a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *