Scroll to top
© 2021 GENERATION

Аня, 16 років

Святий Миколай+

Аня, 16 років

Дитина з родини з фінансовими складнощами
“Ми живемо у поселенні. Це має свою історію. Коли моїй мамі було років 18, її найкраща подруга принесла їй книгу і сказала почитати, бо цікава книга. Книга називається «Анастасія», автор Володимир Мегре. Мама її прочитала, її це дуже зацікавило, але на цьому все й зупинилося. Потім вона вступила до Києва до авіаційного інституту та зустріла там тата. І тато читав цю ж книгу, приблизно у 18 років. Вони обговорили цю тему, почали зустрічатися і почали мріяти переїхати жити на землю.

Спочатку ми жили у Фастові, тато працював на “Антонова” у Гостомелі. Він інженер-випробувач за фахом, а мама інженер-метролог. Потім у нас з’явилася земля в Житомирській області, ми у вихідні їздили потихеньку садили дерева. Так вийшло, що після 12 років на Антонова тато пішов з роботи. Тепер тато працює вдома, робить електронні млини для борошна, для горіхової пасти. Плюс він на замовлення може збудувати будинок, зробити меблі. У тата золоті руки, він може зробити все, що завгодно.

Ми живемо зараз у дуже невеликому будинку. Я вегетаріанка і батьки теж. Наразі вже тут багато сімей живе, і вони поділяють погляди “Анастасії”. Ми дуже дружимо у своєму населеному пункті, ми часто їздимо всім населенням кудись.

Я дуже активна людина. Новий рік для мене дуже велике свято. Я люблю зустрічати його в родинному колі. Мама у мене подружка. А з татом все-таки більше стосунки, як із батьком. Він дуже багато працює, весь час зайнятий своїми млинами. Я вмію багато всього робити своїми руками. Наприклад, свічки із воску. Навіть їздила сама продавала на ярмарок. Я мрію вступити до театрального. Раніше любила декламувати вірші та виступала з ними на конкурсах, але після того, як одного разу забула слова, з’явилася фобія публічних виступів, тому не знаю, що робити зі своєю мрією. На занятті з дебатів у Generation ми вчились публічним виступам, тож, може, вдасться побороти свій страх.”

Post a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *