Scroll to top
© 2021 GENERATION

Данелія, 15 років

Святий Миколай+

Данелія, 15 років

Вихованка дитячого будинку сімейного типу

Я займаюся IT, дизайном та англійською. Я дуже добре малюю. Цей проект знайшла нам мама.

Мені тут дуже подобається моя команда. Я дуже запам’ятала Хелловін, у нас було багато ігор, які не як ігри, а як іспит для команди. Я активніше почала спілкуватися з командою. Зараз я проживаю багато позитивних емоцій.

Найрадісніший момент – це коли мене взяли у сім’ю. Я детально пам’ятаю той день. Мама приїхала за нами, пам’ятаю, спочатку не вірила, що це зі мною, пам’ятаю, як ми ходили по квартирі і я почула “Тепер це твій будинок”. Того дня ми багато обговорювали традиції у сім’ї, ще обідали за великим столом, грали разом ігри та зробили фото, яке тепер висить у нас вдома.

Коли я потрапила в сім’ю, я почала розуміти, що таке сім’я, як вона будується, я почала більше розуміти, що таке чистота, навчилася готувати. У нас є класна традиція – на свята ми готуємо багато, у нас багато дітей та завжди є великий стіл, мені подобається разом готувати всією нашою родиною. Також, якщо я не знаю, як готувати, мама завжди розповість, як це робити. До речі, тепер у нас є нова традиція, на вечір я готую пиріг за рецептом мами:)

У мене тепер з’явилася своя кімната. Я довго не знала, що робити з такою великою кількістю вільного місця.

Себе я точно пам’ятаю із 12 років. Коли мені було менше 12, я жила з батьками, їх позбавили батьківських прав і жила з бабусею. До моїх 12 років ми жили з бабусею, мамою, татом, братами та сестрами. Коли батьки не пили, ми всі спілкувалися та сміялися. Коли вона випивали, вони один одного били і їм було не до нас.

Я мрію про власну сім’ю, щоб вона була така ж дружна, як моя нинішня.”

Post a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *