Scroll to top
© 2021 GENERATION

Даяна, 16 років

#БЕЗСЛІДНО

Даяна, 16 років

1) Даяна, 16 років

У проекті бере участь як дитина з прийомної сім’ї.

  • Мені було 9 років, коли мене удочерили. В мене ще є два молодших брати і сестра. У дитячому будинку ми пробули майже рік, потрапили туди, бо в батьків завжди були п’янки, гулянки, мами фактично ніколи не було вдома. У новій сім’ї живемо вже 7,5 років, батьки дали нам своє прізвище. З біологічними батьками я періодично спілкуюся по телефону. Зараз вони живуть у Хмельницькій області з двома маленькими дітьми. Раніше жили в Києві.

Про що ти мрієш?

  • Я мрію досягти успіху у вокальній сфері. Також хочу допомагати дітям, які перебувають у складних ситуаціях, особливо дітям-сиротам. У майбутньому хочу допомагати їм фінансово або морально.

Хто твій кумир?

  • Тіна Кароль. Вона сильна жінка, яка пройшла багато складних ситуацій на своєму шляху.

Якби у тебе була чарівна паличка, що би ти загадала?

  • Поїхати в дитячий будинок і подарувати дітям подарунки; зустрітися з Тіною Кароль і поговорити; велику коробку солодощів 🙂

Завдяки Generation+…

  •  у мене з’явилося дуже багато чудових друзів, у мене з’явилася мета. Також у мене було просто чудове літо і море позитивних емоцій, завдяки проекту я дізналася багато нового в різних сферах діяльності. Моє життя заграло новими барвами, стало в 100 разів яскравішим та цікавішим.

Share project