Scroll to top
© 2021 GENERATION

Глорія, 16 років

Святий Миколай+

Глорія, 16 років

Дитина з багатодітної родини
“Нас у сім’ї четверо. Я наймолодша, мені 16. Я на домашньому навчанні. Організовую все сама. Я хочу далі творчістю займатись. Піти в художню школу та на курси якісь.
Ми переїхали з сім’єю у ліс, бо у місті мало місця, мало можливостей. Немає місця для того, щоб займатися чимось, окрім роботи. А на своїй землі можна рослини вирощувати, власний будинок збудувати. Тварин тримати. Тато у нас працює у місті електриком, він часто їде на весь тиждень, і додому повертається лише на вихідні. Мама займається тільки будинком, їй подобається займатися рослинами, у неї розплідник. Але у нас у принципі розподілено обов’язки. Я відповідаю за двох кіз, приготування їжі та прибирання (це наші з сестрою обов’язки).
Я дуже вперта, можу організувати себе і мені це дуже допомагає. Ми особливо нікуди не їздимо, здебільшого весь час удома. Ось позаминулого року я вперше на морі була. А зараз ось на Generation+ їжджу. Мені три години добиратися, але мені дуже подобається. Я помічаю, як змінююсь. Я зрозуміла, що вчуся поступово аналізувати себе. І це мені дуже допомагає. І ще я почала потроху бороти свою сором’язливість, стала сміливіша і трохи відкриття завдяки Generation.”