Scroll to top
© 2021 GENERATION

Катя, 14 років

Святий Миколай+

Катя, 14 років

Один з батьків має інвалідність

Мій шлях у Generation+ відкрила для мене мама. Я знала, що в програму можна не пройти і тому дуже хвилювалася. Написала довгого листа і думала, що мене не візьмуть. Уже на першому занятті мені дуже сподобалася атмосфера! Не знала, що протягом 4 годин може бути так цікаво та не нудно. Щонеділі я їду з радістю на заняття.

Для мене яскравою темою була командоутворення. Мені дуже сподобалася ця зустріч. Наша команда впоралася і до речі перемогла у будівництві вежі. Команда була трохи не командою, і кожен мав свою думку, але ми впоралися. Це справді круті емоції!

До 7 років ми жили в іншому місті і потім переїхали з Полтави до Києва. З дитинства я пам’ятаю, що я жила в кімнаті з сестрою і думала, що прибирання — це впихнути все під ліжко. Любила авантюри та їзду на велосипеді.

Переїзд до Києва зробив мене більш уважною та відповідальною. Емоціями всіма я ділюся з сестрою, вона старша за мене на 7 років і у нас дуже близькі стосунки. Ми цінуємо одна одну. І з радістю та сумом – це все до неї. Із батьками не можу ділитися всім, що мене хвилює. Але теж ділюся з ними про щось про себе. У сім’ї ми іноді сваримося, але мені здається, це нам на користь. Я пишаюся сестрою, правда я не розумію, де і ким вона працює і що робить:) Це хороший привід дізнатися, може, мені це допоможе визначитися з професією.

У нашій сім’ї є традиція святкувати Новий рік та робити сімейну фотосесію. Це завжди викликає позитивні емоції. Головна думка від батьків — якщо знайти хорошу роботу та отримати хорошу освіту, можна потім багато подорожувати. Я б теж хотіла в майбутньому працювати віддалено, як мої батьки, це дає більшу свободу і, звичайно, велику відповідальність.”

Post a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *