Scroll to top
© 2021 GENERATION

Маргоша, 15 років

Святий Миколай+

Маргоша, 15 років

Одного з батьків нема у живих

“Моя мама дружить з мамою іншої дівчинки з проєкту, вони разом є учасницями благодійного проєкту. Про Generation мені розкала мама, у мене тоді саме закрились танці. То я і подумала, чому б не податись — профорієнтація це штука корисна.

Зараз я дуже рада, що тоді вирішила подати заявку, проєкт класний і мені тут подобається.

Нас у сім’ї троє, тато помер, коли мені було 11. Зараз розумію, що якщо б він помер зараз, пережити це було б складніше. Коли він ще був живий, вони часто сварились із мамою, і мені, як старшій дитині, доводилось багато вислуховувати.

Я стараюсь якомога більше часу приділяти навчанню. У вільний час багато читаю та щось вивчаю. Ми з мамою сперечаємось, бо вона каже, що не буде спонсорувати мої хотєлки. А я не хочу зараз працювати на якихось підробітках, я краще зараз інвестуватиму у себе та своє навчання, щоб потім мати високооплачувану роботу. Я взагалі мрію стати міліонеркою.

Я хочу відкрити власний магазин, починаю з інстаграму, у мене вже майже все готово. Іноді зупиняюсь і починаю сумніватись у собі, чи все в мене вийде. Тут на допомогу приходить мій хлопець та мої друзі, вони мене завжди підтримують.”

Post a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *