Scroll to top
© 2021 GENERATION

Маша, 16 років

Святий Миколай+

Маша, 16 років

Живе у прийомній родині

“Я зараз на домашньому навчанні. Мені так краще, нікуди ходити не треба. Мені вже 16 років. Я зараз потрапила до прийомної сім’ї, і нас 6 дітей. У мами є четверо своїх дітей та двоє прийомних. З цією сім’єю я трохи більше року, а до цього 7 років жила зі своєю тіткою, сестрою моєї мами. Потім я втекла від неї, не зійшлися характерами.

Я після неї потрапила до реабілітаційного центру, а вже з центру сюди. Тут у цій сім’ї у нас наймолодшій дитині 2,5 роки. У нас біологічний тато живе в іншому місті. Мама ніби й не пила, більше пив тато, і через тата нас забрали від мами. Не було умов жити. З мамою я навіть спілкуюся. А з татом я вже років 6-7 не бачуся.

До цієї сім’ї я довго звикала. Ні з ким не спілкувалася, дуже соромилася. Але зараз я вже звикла більше. Ми допомагаємо мамі. По кухні повинні три дні прибирати. Іноді їжу готуємо. Я випічку готую. Ось недавно імбирних печінок напекла. Новий рік ми особливо не святкуємо. Ми святкуємо Різдво. У нас віруюча сім’я. Але я до церкви не люблю ходити, але ходжу.

У Generation мені подобається, але мені складно, що потрібно писати та виконувати будинки. Я це дуже не люблю. А ось коли ми спілкуємося, завдання виконуємо, це мені подобається. Я змінилася. Я набагато краще стала. Я коли спілкуюся з людиною тепер, можу висловити свою думку, і думаю більше, перш ніж щось сказати. Я тепер думаю та йду до своєї мети.”

Post a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *