Scroll to top
© 2021 GENERATION

Настя, 15 років

Святий Миколай+

Настя, 15 років

Дитина з родини ветерана бойових дій

“Ми живемо здебільшого з братом, батьки багато працюють, живуть за містом. Я господарюю: перу, готую, прибираю. Спочатку, коли залишилися самі, я думала, ось круто, самі, така самостійна, класно.

А потім, коли мені це вже набридло, коли почалася школа, а я маю прийти додому, зробити уроки, поприбирати, приготувати поїсти на наступний день, я маю ще після тренування зайти купити щось, щоб взяти до школи, і щоб було, що поїсти, і ще якось лягти спати нормально, я подумала «щооооо»! І потрібно ось одне прання засунути в машинку, потім прийти зі школи її витягнути, засунути інше, потім після тренування прийти – і наступне. Ойййй… Але головне, щоби були яйця! Яєчня – це завжди порятунок!

Влітку у мене тренування та робота, взагалі немає коли. Я давно перестала просити кишенькові гроші у батьків. Допомагаю навіть друзям знайти канали підробітку. Розношу листівки, беру участь у акціях різних брендів. Тато у нас любить керувати всіма, бо був військовим. Він звик: «я сказав, значить, так має бути». З мамою у мене гарні стосунки, можемо поговорити про що завгодно. Тато у мене військовий, але вже на пенсії.

Тато про війну розповідав, ділився, що його дивувало. Тато туди поїхав, звичайно, більше, щоб заробити грошей, бо тоді вони були дуже потрібні. Всі розуміли, що він міг поїхати і просто не повернутись звідти, бо все-таки це війна, і, ніби, тут ти не знаєш, що буде далі, хто повернеться, хто ні. Але, дякувати Богу, все обійшлося. Усі повернулися. Я вже чекаю на Новий рік, подарунків.

Я рада, що у проекті. Я приєдналась пізніше за інших учасників, але мене дуже тепло прийняли. Тут я отримую нові знання, на новий досвід. Побільше б таких моментів у житті! Давно не було такої гарної атмосфери!”

Post a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *