Scroll to top
© 2021 GENERATION

Валя, 15 років

Святий Миколай+

Валя, 15 років

Дитина з вимушено переміщеної родини

Після того, як почалася війна, ми жили п’ять років у Запоріжжі, потім півроку у Дніпрі, і ось уже два роки тут в Ірпені. Пам’ятаю все погано, перший клас це був. Сім’я одразу вирішила, що треба їхати, ми поїхали до Одеси. Потім гроші почали закінчуватись, треба було щось робити, тато активно шукав роботу.

За Донецьком не сумую, бо майже нічого не пам’ятаю. У Донецьку бабуся залишилася, але ми до неї не можемо їздити, вона лише приїжджає. Ми не їздимо, бо небезпечно. І що робити? Згадувати все, квартиру свою стару. Мені найкомфортніше тут в Ірпені. Нові знайомі, повітря чистіше. Переживання раніше були, що все втратили. Але нас родичі підтримали, тож ми впоралися.

Батьки у нас справедливі. Нас із братом не поділяють, хто молодший, хто старший. Все порівну відгрібаємо. Посуд не помили – удвох вигрібаємо.
Я зараз дуже радий, що у Generation, краще став у собі розбиратися. Особливо, коли тест проходили — отримав результат і думаю, круто, це точно все про мене. Я хочу дізнатися більше про те, які є професії, та у чому я буду найкращим фахівцем. У цьому проєкт дуже допомагає.”

Post a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *