Scroll to top
© 2021 GENERATION

Віка, 15 років

Святий Миколай+

Віка, 15 років

Вихованка дитячого будинку сімейного типу

Для мене цей проект розпочався із самостійності. Цю програму мені порадила мама та залишила рішення про подальшу участь за мною. Коли мене взяли в програму, я і мама дуже зраділи. Для мене це можливість знайти себе і зрозуміти, ким я далі працюватиму. За весь час я дуже запам’ятала день Хелловін. Ми працювали над тим, щоб бути командою, одним цілим. Круто було, коли ми будували вежу. Моя команда перемогла! Ми всі пропонували ідеї, і це було цікаво. Я дуже запам’ятала ці емоції.

Мої дуже яскраві емоції – це коли ми сім’єю поїхали до зоопарку. Це вже було з моєю новою сім’єю. Я до 6 років жила у бабусі і пам’ятаю момент, коли наша нова мама прийшла нас забрати. У день, коли нас прийшли забирати з лікарні, я точно пам’ятаю. До нас прийшли наші мама та тато, я тоді ще не знала, що вони прийшли до нас. Ми пішли погуляти у парк та отримали подарунки. А потім ми дізналися, що за кілька днів нас заберуть. Я пам’ятаю, як ми зайшли до нового будинку.

Дуже улюблений момент – це, як ми приймали душ, як мені зробили зачіску. А брата мили і робили зачіску наші нові брати. Це було весело та смішно. До речі, пам’ятаю, як я брата в 3 роки підстригла, ух і весела у нього була зачіска! Тоді в школі всі дізналися, що я дизайнер зачісок:) Зараз, коли у мене радість, я біжу до сім’ї це все розповідати і всі раді мені.

Зараз я пишаюся своїм братом. Ми коли прийшли в сім’ю, він нічого не вмів, не тримав ложку, не міг рахувати, писати, він сам захотів і всьому навчився. Я пишаюся ним і навчаюсь у нього, як не лінуватися. Також брат виграв конкурс, де потрібно було зробити проект «Що можна зробити для країни». У майбутньому я дуже хочу, щоб мої діти теж дружили, як зараз у мене в сім’ї, щоб вони допомагали одне одному.”

Post a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *