Scroll to top
© 2021 GENERATION

Юля Жирова, 30 років.

#БЕЗСЛІДНО

Юля Жирова, 30 років.

Юля Жирова, 30 років.

Директорка благодійного фонду Generation+, авторка фотовиставки #Безслідно

Діти можуть досягти неймовірних висот —винайти ліки від раку, отримати Нобелівську премію, стати президентом. Діти не винні в тому, що народилися в сім'ї батька-алкоголіка, матері-наркоманки чи там, де крок до успішного майбутнього не дає зробити нестача фінансів у сім'ї або війна.

Діти розповідають мені багато особистого. Дещо вражає, дещо обурює, але жодне з почутого не проходить безслідно й не лишає байдужою. У житті цих дітей з'являються люди, що іноді стають ближчими, ніж ті, хто мав би такими бути. Цією виставкою я хочу познайомити вас з учасниками програми Generation+, щоб ви стали ближчими до тих, кому допомагаєте.

 

Ці 15 фотографій — історії сильних, щирих дітей, які попри все йдуть уперед до своїх мрій.

Generation+ для мене — це більше, ніж просто проект, а ця виставка — це більше, ніж просто гарні знімки. Кожна дитина — окрема історія. Звісно, є речі, які ми лишаємо конфіденційними, тому що для дітей, що беруть участь в програмі, можуть бути наслідки. А скільки дитячих доль ніколи не будуть озвучені, а залишаться спогадами на все життя, відбиваючись шрамами в душі, сумом в очах та відголоском в голові — «вище голови не стрибнеш»?

Ми не здатні змінити минуле, але майбутнє в наших руках. #Безслідно нічого не проходить — ваша допомога насамперед. Приєднуйтесь до кола благодійників, менторів та партнерів проекту. Завдяки вам збуваються дитячі мрії.

Фотограф виставки #Безслідно - Андрій Мусієнко.

Task

Директор благодійного фонду «Дженерейшн плюс»

Share project