Scroll to top
© 2021 GENERATION

Юля, 15 років

Святий Миколай+

Юля, 15 років

Сирота під опікою

“Я граю на домрі, ходжу до театрального. Мені подобається, бо це тренує не боятись сцени. Я до цього ходила на акордеон, але не змогла продовжувати, бо почалися великі проблеми з руками. Оскільки не могла без музики жити, пішла на домру. Я маю свій інструмент, кожен інструмент різний, і ти вибираєш його під себе.

Моя мама поїхала в Умань і купила цей інструмент у людей-артистів. І це дуже добре, чим більше грають на інструменті, тим він стає кращим. Як досвід. Чим більше людей ним користувалися, тим краще інструмент.

Моя мама це моя бабуся. Вона мій опікун, і я називаю її мамою. Все дитинство вона нас фотографувала, щоб потім це запам’яталося. Нас троє у сім’ї. Є молодша сестра та старший брат. Ми живемо вчотирьох. Ми всі дуже дружні. Між нами різниця три роки: братові вісімнадцять, мені п’ятнадцять і сестрі дванадцять. І завдяки тому, що однакова різниця, ти з розумінням ставишся до молодшої, бо згадуєш свої стосунки з братом у цьому ж віці. Ми всі одне одного розуміємо. Я дуже сумую, коли їду кудись.

З бабусею-мамою я з трьох років, вона забрала нас під опіку. Нашу матір позбавили батьківських прав. Зараз бабуся-мама на пенсії, вона дуже гарна людина. Живемо ми всі разом в однокімнатній кімнаті. Брат зараз вступив до університету на політологію. Він схиблений на історії, політиці, він прямо горить цим. Красиво говорить.

Наша мама пише вірші, і нас завжди змушувала вчити їх та розповідати. Я теж зараз пишу вірші, показую їх мамі, вона оцінює, критикує, якщо потрібно. Брат теж пише, але для себе, ніде їх не публікує.
Ми любимо дарувати один одному подарунки на новий рік.

Post a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *