Scroll to top
© 2021 GENERATION

Юля, 17 років

Святий Миколай+

Юля, 17 років

Дитина з багатодітної родини

“Нас у сім’ї троє дітей. Я найстарша. Мені 17, середній сестрі 15, а молодшій 4 роки. Я найближча із середньою сестрою. І мені здається, вона мені найбільше відкривається. Ми всі дуже різні.

Тато в молодості дуже не любив жінок, і ось йому карма – чотири дівчинки у домі. Тато у нас головний здобувач. Він — водій у автошколі. А я боюся їздити на машинах.

На кінець року настрій зовсім ніякий. Щодня рано встаю. Школа, англійська, домашні обов’язки. Новий рік ми у сім’ї святкуємо. Хотілося б піти кудись, але друзів у мене немає. Не розумію, чому так. Я ж нічого поганого не роблю, якщо інша людина мені нічого поганого не робить.
Коли я була в четвертому класі, наді мною знущались та побили розбитою скляною пляшкою однокласники. Я сама не роблю нічого такого, що може скривдити. Але я готова допомагати людям, якщо вони мені допомагають натомість.

Зараз у мене з’явилося чудове коло спілкування завдяки Generation. Ми у своїй групі не розлий вода. І тренерка нас дуже підтримує в усьому. Я вважаю, що всі люди гідні поваги та розуміння, люди ж не роботи. І те, що тобі не прикро, може образити іншого. Це дуже важливо розуміти. Потрібно дбати про тих, хто поряд.”

Post a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *