Scroll to top
© 2021 GENERATION

Женя, 15 років

Святий Миколай+

Женя, 15 років

Вихованка дитячого будинку сімейного типу
“У цій сім’ї це буде мій перший рік. Я його тут ще не проводила. У цьому будинку я з березня. Раніше я жила в іншому ДБСТ. А взагалі раніше я жила з тіткою, зі своєю рідною. Вона мене виховувала 11 років, з маленького віку, десь із річки. Спочатку вона мене взяла під опіку, бо мама хворіла, мала проблеми і з алкоголем, і з наркотиками. Тато був неблагополучним, бо мав майже такі ж проблеми. Його дуже часто саджали до в’язниці. І коли тітка дізналася, що її брат у в’язниці, а дружина у такій ситуації, а дитина без опіки, вона прилетіла з Німеччини, щоб узяти мене під опіку. У нас спочатку були близькі теплі стосунки. Ми жили то на дачі, то приїжджали в гості до мами, тата відвідували. Але коли він вийшов, мені вже було років, мабуть, десять.
Я пам’ятаю історію з дитинства, коли на мене впала величезна картина під склом, скло розбилося і порізало обличчя. Але тітка була така оптимістка, вона мене намагалася відволікати та смішити, щоб мені не було боляче. І я теж намагаюся завжди сміятися, навіть коли складно.
Але я тепер рада, що потрапила до цього будинку. У всьому справа звички, і я звикла. Тут у нас дівчатка багато хто готувати люблять, а я люблю їсти.
Мені у Generation цікаво, у нас дуже турботлива тренерка та класна група. А ще я мрію поїхати до Парижа, щоб побачити Ейфелеву вежу. І я хоч і бажання на Новий рік не загадую, але в чудеса вірю.”

Post a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *